Hızlı.
Güvenilir.
Sağlık Danışmanı

AÇIK RIZA METNİ

Aşağıda niteliği belirtilen kişisel verilerimin işlenmesi (toplanması, erişilmesi, aktarılması dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) hususunda, ALTA AVM ORGANİZASYON TURİZİM MEDİKAL DANIŞMANLIK VE PROJE YÖNETİMİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET’ini (“Şirket” veya “Veri Sorumlusu”) yetkilendirdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim:

- Şirkete ait ProfAsor uygulamasının internet sitesi ve telefon uygulaması üzerinden Kullanıcı kaydı yapılırken; isim-soyisim, TCKN, adres, e-mail, telefon, kullanıcı şifresi, doğum tarihi, cinsiyet.

Şirket’in yukarıda ayrıntılı olarak listelenen kişisel verilerimi, hizmetin ifası için işleyeceğini ve şirketin Aydınlatma Metni’nde açıklanan şekilde tüm kişisel veri işleme faaliyetlerinin korunması hususunda, yüksek seviyede güvenlik sağlayacağını kabul ve beyan ederim.

Ayrıca, kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin verdiğim açık rızayı geri çekebileceğim konusunda tarafıma bilgi verilmiş olduğunu, açık rızamı geri çekme işlemi için Veri Sorumlusu’na başvurabileceğimi kabul ve beyan ederim.

Açık rızamın tarafımca, yukarıda bahsedilen usule uygun şekilde geri çekilmesini takiben, ilgili Türk Hukuku mevzuatı uyarınca ve veri işleme faaliyetinin durdurulması için öngörülen makul süre geçtikten sonra, Şirket yukarıda niteliği belirtilen kişisel verilerimi işleyemeyecektir.

İşbu belgeyi imzalayarak, kişisel verilerimin işlenmesi hakkında bilgilendirildiğimi ve bu konuda bilinçli olduğumu ve işbu belgenin içeriğini anlama yeterliliğimin mevcut olduğunu beyan eder ve açık rıza veririm.

İşbu açık rıza metnini, tamamı ile okuyup anladığımı, tüm koşullarını kabul ettiğimi, bilerek ve isteyerek imzaladığımı beyan ederim.

Ad-Soyad, İmzaTarih